تبلیغات
خبرگــزاری پـانـــا ســیرجــان

خبرگــزاری پـانـــا ســیرجــان
 
خـبـر ی تـحـلــیـلــی
لینکدونی
صفحات جانبی
لوگوی خبرگزاری پانا

معببر سایبری فندرسک

طراح قالب
آپلود عکس
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: 8نفر از کاندیداهای حوزه های انتخابیه استان تاکنون از شرکت در انتخابات انصراف داده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پانا سیرجان، حمید ذکا اسدی افزود: متولدین هفتم اسفند 1376 و قبل از آن می توانند در انتخابات هفتم اسفند شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد:120 هزار و 173 رای اولی در استان کرمان می توانند در انتخابات هفتم اسفند ماه 94 شرکت کنند.
وی افزود: 2میلیون و 80 هزار واجد شرایط رای دادن در استان کرمان می توانند در انتخابات هفتم اسفند ماه شرکت کنند. ذکا اسدی با اشاره به اینکه رای دهندگان باید کارت ملی خود را در روز رای گیری به همراه داشته باشند گفت: افراد فاقد کد ملی با مشکل مواجه میشوند. وی با بیان اینکه هشت نفر از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در استان کرمان از 28 بهمن ماه تا کنون انصراف داده اندافزود: تا امروز 136 نفر در حال رقابت برای کسب 10 کرسی مجلس هستند. ذکا اسدی خاطرنشان کرد: تاکنون 2 نفر در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج ونرماشیر، یک نفر در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، 3 نفر در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، یک نفر در حوزه انتخابیه شهربابک و یک نفر درحوزه کرمان و راور انصراف داده اند. وی تصریح کرد: تقاضای ستاد انتخابات استان کرمان از همه کاندیداها وهواداران آنها این است که از تخریب افراد خودداری کنند و اخلاق انتخاباتی را مدنظر قرار دهند. ذکااسدی گفت: تبلیغات کاندیداها تا ساعت هشت صبح روز ششم اسفند ماه ادامه دارد و از آن ساعت به بعد هر گونه تبلیغات غیرقانونی است. استان کرمان با 23 شهرستان و 9 حوزه انتخابیه اصلی حدود سه میلیون نفر جمعیت دارد.طبقه بندی: سیاسی، اجتماعی،
[ دوشنبه 3 اسفند 1394 ] [ 02:14 ب.ظ ] [ sajjad honardan ]
درباره وبلاگ

خبرگزاری پانا
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

تماس با ما